Küçük Gelin

Televizyon dizilerinin birçoğunun insanlara verdiği bir mesaj vardır. Son dönemlerde ekranda yayınlanan dizilerde bunu görmek pek mümkün olmasa da bazı televizyon ekranlarda bu tip anlamlı dizilerle karşılaşabiliriz. Bu dizilerin en başında da Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan Küçük Gelin dizisi gelir.

Küçük Gelin
Küçük Gelin

Türkiye’nin özellikle Doğu ve Güneydoğu bölgesinde yaygın olarak karşılaşılan Çocuk Gelin hikâyelerinin yansıtıldığı bir dizi olan Küçük Gelin, küçük gelinlerin dramını anlatan önemli ve anlamlı dizilerden birisidir. Gerek dizi konusu gerekse de oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin başrollerini Arzu Yanardağ, Ece Okay, Melisa Yıldırımer paylaşıyor.

Türkiye’nin Kanayan Yarısına Parmak Basan Dizi

Küçük gelin olan Zehra karakterine hayat veren Çağla Şimşek’te gösterdiği başarılı oyunculuk performansı ile dizinin reytinglerinin yüksek olmasının en büyük nedenidir.  14 yaşındaki zeki ve gelecek vaat eden Küçük Zeynep’in berdel nedeni ile evlendirilmesi, istemediği bir hayata yelken açmasına neden olmuştur. Aile içi çatışmaların, iktidar entrikalarının ve duygusal çıkmazların konu olarak ele alındığı diziyi severek izleyeceksiniz. Yayınlandığı gün izlenme rekorları kıran sevilen dizi yeni yayın dönemlerinde de ilgi gören dizilerin başında geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir