Levi’s Revel Koleksiyonu

Jean pantolonlar üzerimizden çıkaramadığımız, dolabımızın vazgeçilmez parçalarından bir tanesi. Kadınlar için de en önemlisi giydiği parça ne olursa olsun, vücudumuzun içinde harika gözükmesi. Gardıroplarınızda vücut hatlarınızı en güzel şekilde ortaya çıkaran, kusurlarınızı ve fazlalıklarınızı kamufle eden bir jean pantolonunuz olsun istemez misiniz?

Levis revel jean
Levis revel jean

1853 yılından bu yana adını ve kalitesini korumayı başarabilen ve jean dendiğinde akla gelen nadide markalardan biri olan Levi’s bayanlar için bir güzellik daha yaparak Revel Koleksiyonu’nu oluşturdu.

Levis jean
Levis jean

Levi’s Revel İle Harika Görünün

Bu koleksiyonda kumaşlarının kalitesini teknolojiyle buluşturan Levi’s, vücudun daha sıkı, daha şekilli görünmesini sağlıyor. Sıvı şekillendirme teknolojisini kullanarak ürettiği bu koleksiyon ile kalçalarınız daha kalkık, bacak boyunuz ise daha uzun duruyor.

Levis revel
Levis revel

Renk ve kalıp konusunda hiç bir sıkıntı yaşanmayacak şekilde piyasaya sürülen bu koleksiyon ile vücudunuza uygun olan jean pantolonı bulamama gibi bir durum söz konusu değil. Slight, Bold ve Demi olarak 3 çeşit kalıptan oluşan Levi’s Revel Koleksiyonu ile istediğiniz feminen görünüme sahip olarak, harika bir duruşa sahip olabilirsiniz.

levis revel jean
levis revel jean

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir