Liv Marmara Projesi Özellikleri

Beylikdüzü Yakuplu’da olan Liv Marmara projesinin tamamında 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Projede yer alan daireler birinci kattan itibaren deniz manzarası görüyor. Proje içerisinde fitness salonu, mağazalar, futbol ve basketbol sahaları gibi alanlar da yer alıyor. Liv Marmara projesindeki tüm dairelerin 7 gün 24 saat boyunca güvenliği özel olarak sağlanıyor.

Liv Marmara Fiyatları

Liv Marmara projesindeki dairelerin fiyatları 195 bin TL’den başlıyor. Proje için başlatılan kampanyalar arasında 60 ay sıfır faiz ile vade imkanı da yer alıyor. Liv Yapı tarafından geliştirilen projede toplamda 495 adet konut bulunuyor. Konutlar dışında proje içerisinde 44 ayrı ticari ünite de bulunuyor.
Liv Marmara projesindeki 1+1 daireler ise 60 metrekare olarak dizayn ediliyor. 2+1 dairelerin alanları ise 87 metrekare olarak ortaya çıkıyor. Ancak 2+1 daireler 133 metrekarelik boyutlara kadar yükselebiliyor.

Yakuplu Nerede?

E-5’e 3 dakika, Tem Otoyolu’na ise 8 dakikalık uzaklıkta olan Liv Marmara projesi aynı zamanda Torium Marmara Park ve Koçtaş’a da 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca proje Ambarlı Limanı’na 1 dakika, West Marina’ya 4 dakika ve Mermerciler Sanayi’ye 2 dakikalık mesafede bulunuyor. Proje etrafında aynı zamanda yürüme mesafesinde Gelişim Üniversitesi, Medilife Hastanesi ve Beykent Üniversitesi’de yer alıyor.
Yakuplu, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor. Bu mahallenin kuzey kısmında Esenyurt ilçesi bulunuyor. Kuzeydoğu kısmında ise Saadetdere bulunuyor. Güney kısmında Marmara Denizi yer alan Yakuplu aynı zamanda Gürpınar, Adnan Kahveci ve Sahil mahallerine de yakın konumda yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir