Live For Speed ile Kıyasıya Yarış

Dünya çapında bir üne sahip olan Lfs oyunu, bir yarış simülatörü olarak hem çok keyif alacağınız hem de gerçeklikten kopamadığınız oyun fiziği sayesinde dizayn ettiğiniz arabanızla simülasyon dünyasının bir parçası olacaksınız.

Bir çok oyuncunun ortak bir platformda yani multiplayer oyunlarda bir araya gelerek yarışması single player oyunlara yani tekli oyunculu oyunlara göre daha çok rağbet görmektedir. Bunun sebebi yapay zeka ve hikayeden çok insanlar artık birbirleriyle yarışmayı ve rekabet ortamlarını daha çok seviyor. Her insan sosyal bir birey olduğu için bilgisayar oyunları da bunun bir parçası olduğu için sosyal ortamlardan kopmamak bu oyunun en güzel yanlarından birisi.

Oyunun ücretsiz oluşu ve sistem gereksinimlerinin günümüzdeki pc oyunlarına kıyasla çok düşük performansla bile sorunsuz çalışması oyunun evrenselliğini daha da arttıran bir etmen olmuştur. Ülkemizde 3 ayrı resmi sitesi bulunan Lfs’de bir çok insanla yarış konularını tartışabilir, bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Forumlar ve kılavuzlar ile antrenman aşamalarından sonra yarış pistinde bir çok zorlu rakip sizleri bekliyor olacak.

Oyun ayrıca diskinizde çok az yer kaplıyor ancak çok üstünde bir performansla karşılaşıyorsunuz. Arabalara, yarışlara pistlere meraklı olanların mutlaka kaçırmaması gerek bir oyun olan Lfs, indirmek isteyenlerin LFS ya da lfs indir seçeneklerinden birine tıklaması yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir