Louis Vuitton Saatler Ve Bijou!

Moda sektörünün ikonik markası Louis Vuitton, tasarımlarıyla dünyanın en çok taklidi yapılan markalarının başında gelir. 1854 yılından beri yarattığı ”LV” logosu ile  özellikle yarattığı çanta ve aksesuarlarla kült bir marka olmaya devam ediyor. “LV” denilince, sürdürülebilir bir kalite, zamansız marka gücü, her zaman herkes için erişilebilir olmayan pahalar olmasına rağmen yüksek alım seviyelerinde geniş ve sadık müşteri tabanı olan etkili bir başka dünya tanımlamasına herhalde en iyi karşılık olur!

Louis Vuitton
Louis Vuitton

Louis Vuitton Saatler…

Kendinden emin şık ve seksi, ama aynı zamanda otomatik senkronize hareketi ile yenilikçi! Popüler Tambour koleksiyonu şiirsel, şaşırtıcı ve ilginç detaylarla dolu. Çok kıymetli mücevherlerle bezeli olağanüstü tasarımlar, kadran üzerinde dönen silindirler, yirmi dört saatlik zaman diliminde dönen rakamları gösteren 12 küp gibi muhteşem dizaynlardan oluşuyor.

louis vuitton tambour bijou
louis vuitton tambour bijou

Louis Vuitton Bijou!

Tambur (bijuteri demek çok hafif kalacaktı) Bijou serisinde yine çok şık ve değişik modeller yer alıyor. Özellikle kapaklı gizli saat modeli çok hoş görünüyor.

bijou
bijou

Elmaslarla işlenmiş güneş ve çiçek deseni çok zarif! Hafifçe kaydırıldığında altta yıldız simgeli bir saat çıkıyor. Serinin tek sarmal kertenkele desen kayışı olan farklı bir modeli daha var, inanılmaz değerli ve kadınsı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir