Makarna ile Kilo Verme Yöntemleri

Makarna karbonhidrat kaynağı olarak bilinir. Düzenli bir diyet ile makarna ile kısa sürede zayıflayabilirsiniz. Makarna yaparken özellikle soslardan kaçınmalısınız. Doğal makarna kısaca erişte ise özellikle zayıflamanıza yardımcı olur. Soslardan uzak durduğunuz sürece makarna sizleri hem tok tutar hem de kilo vermenize yardım eder.

makarna
makarna

Makarna Diyeti Nedir?

Makarna tok tuttuğu için aslında daha hızlı kilo verdirir. Makarna içine bol miktarda maydanoz ve dereotu koymanız yeterli. Makarna tok tutar ve kısa sürede hızlı zayıflatır. İçine koyacağınız sebze ile daha hızlı kilo verirsiniz ve daha vitamin dolu bir yemekle bünyenizi kuvvetlendirirsiniz.

makarna diyeti
makarna diyeti

Makarna yaparken özellikle sıvı yağ kullanın. Sıvı yağ, zeytinyağı olmalı. Makarna sizlere kilo aldırmaz. İçine koyulan malzemeler ve soslar kilo almanıza neden olur. Sabah ve akşam tüketmeniz yeterli. Özellikle makarna sonrasında ise ara öğünlerde Türk kahvesi ve su tüketmeniz çok önemli. Maden suyu ise bu tarz diyetlerde her zaman önemlidir. Bedenin sodyum oranını yükseltir ve daha hızlı kilo vermenizi sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir