Masa Örtüsü Nasıl Seçilir?

Masa örtüleri çeşitli kumaş türlerinden üretilen ve farklı modellere sahip olan parçalardır. Farklı model ve tarzlarda üretilen bu örtüleri seçerken ise bazı ufak noktalara dikkat etmeniz gereklidir.

Masa örtülerini evin her bölümü için ayrı olarak ele alırsak burada her nokta için farklı noktalara dikkat etmemiz gerektiği gerçeği ortaya çıkıyor.

masa örtüsü
masa örtüsü

Mutfaklarınız için masa örtüsü seçerken sarı, yeşil gibi açık ve sıcak renklerden yararlanabilirsiniz. Sarı verimliliği ve yaratıcılığı destekleyen bir renk olduğu için ve yeşil de doğallığı simgeleyen bir renk olduğu için mutfağınızda temiz ve ferah bir hava elde edebilirsiniz.

Salon için Masa Örtüsü Nasıl Seçilir?

Mutfaklar için satın alacağınız masa örtülerinin işlevsel olması da önemlidir. Muşamba masa örtülerinin kolay temizlenebilir olması ve kir tutmamaları bu noktada aklınızda bulundurmanız gereken ufak bir detaydır.

masa örtüleri
masa örtüleri

Salon mekanlarınız için masa örtüsü seçiyorsanız genel salon dekorasyonunuzu göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Kalın kumaşlı ve ufak motiflere sahip olan ağır görünümlü masa örtülerini klasik dekorasyonunuz ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir