Mavi Uzun Abiye Elbiseler

Yaz aylarının gelmesiyle beraber çeşitlilik gösteren  elbiseler arasında bu sezon renk bakımından mavinin revaçta olduğunu görebilirsiniz. Yaklaşan davetler, düğünler, etkinlikler ve organizasyonlar arasında hangi elbiseye karar vereceğini şaşırıyorsanız bu sezon mavinin huzur veren tonlarına kendinizi bırakabilirsiniz.

Modanın 2015 trendlerini bir göz gezdirerek karar vermeye ne dersiniz? Bu sezon biraz maviyi göz önüne getirerek kombinler yapmaya çalışmalısınız. Hatta her tonda maviyi artırmaya özen gösterirseniz daha uyumlu kombinler elde etmiş olacaksınız.

abiye modelleri
abiye modelleri

Örneğin: Bir yanda denizi hayal ederek bir yanda da gökyüzünün maviliğini düşünebilirsiniz. Uçuk kaçık olsa da mavinin her tonu bu sezonda elbiselere yansıyacak. Bazen turkuaz, kobalt mavisi veya elektrik mavisi sentezlenerek size farklı bir desen ortaya çıkartabilirler.

Mavi Abiye Elbise Çeşitleri

Bu sezon abiye elbiselerde maviyi değerlendirerek şık ve uyumlu bir yaz sezonu geçirebilirsiniz. Sofistik duruşu ve mükemmelliği sentezleyen mavi abiyelerle birbirinden tarz kombinler elde etmek mümkün. Mevsimlerden yaz olunca deniz her plana kayıyor. Uzun Abiye elbise modelleri konusu gündeme gelince de planlar yine maviden yana oluyor.

mavi elbise
mavi elbise

Bu sezon mavinin en gizemli tonları bile abiyelerde ortaya çıkacak. Leylak tonlara kaçan mavi tonlar abiye modası üzerinde şekilleniyor. En uçuk maviden en güzel maviye kaçan tonların hepsi bu sezon uzun elbiselerle gözler önüne çıkacak. Bu mavi abiyeleri nude yani ten rengine kaçan aksesuarlarla ve ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir