Maxi Elbise Sonbaharda da Moda!

Kıyafet seçiminde şıklığınızı riske atmak istemiyorsanız pantolon kombinleri ya da etek bluz kombinleri yerine elbise doğru bir seçim olacaktır. Üzerine uygun herhangi bir şey aramanızı gerektirmeyecek olması size daha kolay şık olma avantajı sunar. Elbise giydiğinizde dikkat etmeniz gereken tek şey aksesuar seçimi olacaktır. 2014 yaz modasında özellikle maxi elbise kombinleri karşımıza çıktı. Maxi olarak adlandırılan bileklere kadar uzun elbiseler rahat bir kullanım sunarken şık görüntülere sahip olma şansı tanıdığı için modaya ayak uydurmak isteyen bayanlar tarafından ilgi görmeyi başardı.

maxi elbise kombinleri
maxi elbise kombinleri

Maxi Elbise Nasıl Giyilir?

Elbise seçerken vücut yapınıza uygun olmasına dikkat etmeli ve sizi olduğunuzdan daha güzel gösterecek modelleri tercih etmelisiniz. Maxi elbise kombinleri seçenekleriniz içerisinde yer alıyorsa mutlaka vücut yapınıza uygun olduğundan emin olmalısınız. Yaz boyu giydiğiniz bu elbiseler, sonbaharda da tercih edilmeye devam ediyor, ama maxi elbise giyerken dikkat etmeniz gereken noktalar da bulunuyor.

maxi elbise
maxi elbise

Maxi elbise giydiğinizde ilk olarak ayakkabılarınızı kapatacak bir boyda olmasına dikkat etmelisiniz. Elbiseniz bileklerinizi açığa çıkarmamalıdır. Bu oldukça komik bir görünümün oluşmasına neden olabilir. Bileklerinizi tamamen kapatan, ayakkabılarınız topuklu ise sadece taban kısmının görülebileceği uzunluğa sahip seçenekler tercihiniz olmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir