Mezuniyet İçin Saç Modeli Önerileri

Mezuniyet ömür boyu unutulmayacak anlardan biri. Öğrencilik hayatını geride bırakarak yere sağlam adımlarla basan bir birey olduğunuz bugünün gecesinde ne giyeceğiniz kadar nasıl bir saç modeline sahip olacağınız da önemli. Mezuniyet saçı modelleri içerisinde en çok tercih edilen tabi ki topuz, ama nasıl bir topuz yaptırmalı?

topuz
topuz

Uzun saçlara sahipseniz bütün topuz modelleri için saçlarınız uygun olacaktır. Ancak bu her türlü saçı yaptırabileceğiniz anlamına gelmiyor. Mutlaka yüzünüze uygun bir model seçmeli, geniş bir alına sahipseniz bunu kapatacak şekilde ön kısmı hareketli topuz modellerini seçmelisiniz. Ayrıca örgülü topuzların da moda olduğunu unutmayın!

Saçlarda Örgü Devri Başladı!

Örgü saç modelleri hem gündüz hem gece davetlerinde tercih ediliyor. Özellikle açık alanlarda yapılan eğlencelerde açık bırakılan saçlardaki örgü detayları dikkat çekerken, mezuniyet saçı modelleri arasında da topuzlardaki örgü dikkatleri çekiyor. Saçlarınızı tepeden bağlayın.

mezuniyet topuzu
mezuniyet topuzu

Balerin topuzu yapın ve içerisinden 3 ayrı tutam çıkararak örün. Ördüğünüz saçı yine diğer saçların arasında yerleştirin. Oldukça kolay ve şık bir topuz yapmak bu kadar kolay!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir