Midi Etekler Nasıl Giyilir?

Kadınların vazgeçemediği parçalardan biri olan etekler özellikle midi boylarıyla 2015 yaz ve kış sezonuna damgasını vuracak. Mini boy giyemeyen maxi boyla da rahat edemeyen bayanlar için oldukça ideal olan midi boy etek modelleri genellikle bilek ve diz arasında bitiyor.

Özellikle kış aylarında vücuda tam oturan ve bel üstünde biten kazaklarla harika bir kombin imkanı sunan midi boy eteklerin renkli dünyasıyla mutlaka tanışmalısınız. Balerin model yani belden kabarık midi boy etekler 2015 yılında birmoda rüzgarı estirecek. Ayrıca bunun yanında belden düz inen rengarenk desenli midi boy eteklerde oldukça ön planda olacak.

midi etek
midi etek

Rahatlığın Keyfini Sürün

Midi boy eteklerin en büyük avantajı oldukça rahat olmaları. Bu açıdan hem gece hem de gündüz kombinlenebilirliği açısından bayanlar için hayat kurtarıcı parçalardan bir tanesi olmaya aday. Kısa botlarla kış aylarında midi boy etekleri buluşturarak harika bir tarz yaratabilirsiniz.

Sadece kış aylarında değil yaz aylarında da gardroplarınızda yerini alacak rengarenk ve puantiyeli midi boy etek modelleri ile yaz mevsiminin harika enerjisini üzerinizde hisedeceksiniz.

midi etek koleksiyonu
midi etek koleksiyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir