Mikro kapsül Kaynak Nasıl Uygulanır?

Mikro kapsül ile saç kaynağı yapılan saçların hacimli ve doğal görüntüsü diğer saç kaynak yöntemlerine göre daha kalıcıdır.Mikro kapsül saç kaynak yöntemleri ve kullanılan işlemler saç köklerine kesinlikle zarar vermez.

Mikro kapsül kaynaklar, saç rengine birebir oranda yapılır. Doğal görünüm sağlanır ve kimse saçınızda kaynak olduğunu anlamaz.

mikro kaynak
mikro kaynak

Mikro Kapsül Saç Kaynağında Tercih Edilen Yöntem

Mikro kapsüller belirli makine ile saç köklerine uygulanır. Saçların hacim kazanması sağlanırken, yıpranması da önlenir.

Saçların doğal uzama hızına bağlı olarak 6 ile 8 ay gibi bir süre rahatlıkla kullanılır. Saçınıza kaynak yaptırdığınız zaman istediğiniz modeli de rahatlıkla verebilirsiniz.

Profesyonel uzmanlardan yardım almanız önemlidir. Saç yapınızı bilerek sizlere hangi tür işlemlerin uygulanacağına karar verirler. Saçlarınızdan mikro kapsül işlemini çıkarmanız da günümüz teknolojisi ile çok kolay.

Özel solüsyonlar kullanılarak saç derisine zarar verilmeden saçlarınızdan çıkarılır. Şeffaf yapıştırıcılar kullanıldığı için saçta kesinlikle görünmez. İnce telli saçlara güzel hacim kazandıracak yöntemler arasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir