Mis Kokulu Dekorasyonlar

 Çeşitli detaylar ve aksesuarlar ile evinizin dekorasyonuna zenginlik kazandırabilir ve daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Hoş kokulu çiçekler, mumlar ve tütsüler sayesinde evinizde şık bir dekorasyon ile birlikte mis kokular elde etmeye ne dersiniz?

kokulu mum
kokulu mum

 Kokulu Mumlar

Kokulu mumlar evinize karakter sağlayan ve hoş kokular elde edebileceğiniz bir dekorasyon detayıdır. Vanilya, tarçın, elma ve daha birçok güzel kokusu olan mumlarla çok güzel ortamlar oluşturabilirsiniz. Bu mumlar yakmadığınız anlarda bile, yani devamlı kokularını hissettirirler. Dekoratif kokulu mumları farklı formlarda bulabilirsiniz.

tütsü
tütsü

Tütsü

Uzakdoğu kültüründen tüm dünyaya ulaşan ve günümüzde yaygın olarak kullanılan tütsüler bazı kültürlerde dilek dilerken yakılıyor. Tütsünün yaydığı egzotik kokularla evinizde mistik bir hava oluşturabilirsiniz. Tütsüyü sadece 15 dakika yakmanız yeterli olacaktır. Daha sonra kokusunun hemen uçup gitmediğini farkedeceksiniz.

çiçekler
çiçekler

Çiçekler

Dekorasyonun en güzel ve vazgeçilmez öğesi çiçeklerle birlikte evinize çok şık görüntüler ve hoş kokular kazandırabilirsiniz. Leylak, nergis, mum çiçeği ya da feslek otu evde yetiştirebileceğeniz bazı çiçek türleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir