Modaya Yakın Takip

Moda sürekli kendini yenileme uğraşında olan bir dünyadır. Bizlere düşen ise bu dünyanın içinde kaybolmaktır. Yeni kıyafetler, yeni ayakkabılar hatta mücevherat bile moda dünyasının yeniliklerinden ve değişimlerinden nasibini alır.

kısa ceket
kısa ceket

Kadınlarımız ise modayı en çok takip eden ve hayatlarına en çok uygulayanlardır erkeklere nazaran. Bu konuda çok başarılıdırlar, gözlerinden hiçbir şey kaçmaz. Bunu ne ile giyersem iyi olur? Bunu nasıl giymeliyim? Bu tür sorulara çok kolay cevap verir ve hemen uygulamaya geçerler.

Son Trend

Bu yazın trendlerinden biri de kısa ceketlerdir. Ceket tabiri her ne kadar erkeğe uyan bir tabirse de kadınlarımız,  bunu da kendilerine çekmeyi başarmışlardır. Neyin altına giyileceğinden, nerelere giyileceğine kadar her şeyi ayarlamışlar ve uygulamaya koymuşlardır.

son trend kısa ceket
son trend kısa ceket

Farklı uygulanacak kom binlerle kısa ceketleri giymek mümkün. Bazen bir Jean pantolon üzerine, bazen de yüksek bel bir elbise üzerine. Farklı varyasyonlar deneyerek çözüme ulaşılabilir.

One Reply to “Modaya Yakın Takip”

  1. Modayı yakından takip etmenin günümüzde büyük bir önemi var eski kıyafetler falan giydiğimizde bazı insanlar laf yapabiliyor bu lafları duymamak için modayı yakından takip etmenin büyük bir önemi var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir