Nişantaşı Pilates Farkı

Spor ve pilates sağlığına önem veren her insanın yapması gereken aktiviteler olsa da her insana aynı hareketlerle, programlarla pilates ve spor yaptırılmamalı. Çünkü her insanın metabolizması, vücut özellikler, kas gücü, yağ oranı, boyu, kilosu ve hastalıkları gibi çok farklı özellikleri bulunur. Bu farklılıklara göre pilates hareketleri, spor aktiviteleri yapılmalı.

Nişantaşı pilatesi farkı
Nişantaşı pilatesi farkı

Nişantaşı pilates her insanın temel özelliklerini göz önünde bulundurarak, pilates için başvuruda bulunanlara gerekli bazı tahlil ve analizler yaptırarak bunların sonucunda grup ya da bireysel pilates eğitimi verir. Böylece pilates sporu yapan kişiler bu sporun vücutlarından oluşturduğu değişimi daha net görebildikleri gibi istenen sonuca da kısa sürede ulaşabiliyor.

Aletlerle Pilates

Pilates sporu aletlerle yapılan bir spor dalı olduğu için bu sporun sağlıklı bir şekilde yapılması için gerekli olan aletlere de sahip olmak gerekir.

Nişantaşı pilates yepyeni sıfır pilates aletleri ile sizlere uzman eğitmenler eşliğinde pilates sporunu yaptırırken aynı zamanda 21waypilates.com adresinde pilates aletlerinin satışını da gerçekleştiriyor. Bu aletlerden dilediğiniz satın alarak evinizde kendiniz de pilates yapabilirsiniz.

One Reply to “Nişantaşı Pilates Farkı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir