Retro Bikinileri Kimler Giymeli?

Modaya ayak uydurmayı hepimiz seviyoruz, bu tartışmasız. Ama sadece moda olduğu için aslında hiçbir şekilde bedeninizin giysisi olmayan bir kıyafeti giymek yapabileceğiniz en büyük hatalardan biri olacaktır. Mesela bikini modellerini ele alalım. Son dönemde retro bikini modelleri sıklıkla tercih edilir hale geldi. Peki, bunlar her vücut yapısı için uygun mudur? Elbette değil!

Lacivert Puantiyeli Bikini
Lacivert Puantiyeli Bikini

Retro Bikini Alacaklara Öneriler:

Retro bikini kullanmak istiyorsanız vücut yapınızı göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Genel betimlemelerle konuşursak, siz bir armut vücut yapısına sahipseniz evet, retro bikini modelleri kullanabilirsiniz. Elma vücut yapısına sahipseniz retro modelleri komik gözükmenize neden olabilir. Çünkü bu bikiniler genellikle yüksek bel kesimine sahiptir, bu da ince belli bayanlar için ideal olacaktır.

Bikini Modelleri
Bikini Modelleri

Göbeğinizden mi şikâyetçisiniz? İşte sizin için ideal seçim retro modeller. Yüksek belli bu bikiniler göbeğinizi gizlemenizi sağlar. Özellikle doğum sonrası oluşan görüntüleri gizlemek için en iyi seçecek bunlar olacaktır. Basenlerinizi de daha küçük gösterme özelliğine sahip olan retro bikini modelleri sadece üst bedeni alt bedeninden daha geniş olanlar için uygun değildir diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir