Samsung Kavisli LCD Televizyon

Televizyon teknolojisinin geldiği son nokta herkesi şaşırtırken, teknolojinin daha ne kadar ileri gidebileceğini düşündüğümüz son günlerde Güney Kore’nin teknoloji devi Samsung bunun bir sınırı olmadığını bir kez daha gösterdi.

Samsung ayrıca televizyonların gelişmesinde sadece teknolojinin değil tasarımında ön planda olduğunu düşünerek bugüne kadar üretmiş olduğu televizyon tasarımlarının dışına çıkarak bir ilke imza attı.

Samsung Kavisli LCD Televizyon
Samsung Kavisli LCD Televizyon

Dünya üzerinde de bir ilk olan ve düz ekran yerine kavisli oval ekran kullanan Samsung kullanıcılara çok daha iyi bir TV izleme deneyimi sunuyor. Tasarım ve teknoloji alanında mevcut televizyonlara göre çok daha ileri düzeyde olan yeni Samsung OLED TV çok daha net ve parlak görüntülere sahip. Mevcut TV’lerde yaşanan ölü piksel ve piksel bozukluklarını da en aza indiren ve LCD televizyon dünyasının bir üst segmenti olan OLED TV’ler geleceğin TV teknolojisi.

LCD Televizyon Özellikleri

Tasarım dünyasına yepyeni bir kapı açan OLED TV’ler izleyicinin görüş alanına tam anlamıyla hakim oluyor. Dev ekranlarda izleyicinin TV’ye olan mesafesi kenarlarda arttığı için TV izleme sırasında istenen kalite alınamıyordu. Yeni OLED teknolojisi sayesinde izleyici TV’yi daha iyi görürken kendini de tam anlamıyla filmin içerisinde hissedebiliyor.

 LCD Televizyon
LCD Televizyon

55 inç ekran boyutuna sahip olan OLED TV 1080P çözünürlüğe sahip. 4K görüntü kalitesini de destekleyen bu yeni teknoloji güncellemeler sayesinde sürekli olarak yenilenebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir