Sevginin Vazgeçilmez Oluşu” İnadına Aşk”

Daha çok romantik komedi tarzında yapılan dizi oyunca kadrosu ve konusuyla da izleyicilerinin onayını aldı. FOX TV’nin rengarenk dizisi “İnadına Aşk”  oyuncuları da dizinin kendisi kadar renkli. Dizinin içinde aşk sevgi, kıskançlık ve nefret gibi tüm duygular barınıyor. Duygu zenginliği yaşatacak olan bu dizinin asıl teması komedi tarzında başlıyor.

İnadına Aşk Dizi
İnadına Aşk Dizi

Dizinin Konusu

Dizi de her şey Karadenizli ailenin yanında büyüyen Defne adındaki bir kızın Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu olan Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlıyor. Zengin olan bu patron gece hayatına düşkün ve eğlenceyi seven bir karaktere sahip. Defne Barutçu ise kendi halinde sıradan bir hayatı olan kızı canlandırıyor. Dizi öncelikle Yalın Aras ve Defne Barutçu’nun aşkıyla filizleniyor.

Yalın’ın Defne’den önceki ilişkileri tamamen tek gecelik ilişkilerden ibaret. Ancak hayatına giren Defne’yle beraber işler tamamen değişiyor. Defne çok zeki, neşeli ve sözünü geçirebilen bir kız. Buna rağmen Yalın’ın kız kardeşi  Yeşim biraz daha nazlı ve şirin kaçıyor. Dizinin asıl agresif ve sinirli yüzleri ise Defne’nin Çınar ve Toprak adındaki ağabeyleri. Gemi mühendisi Çınar’ın hayatı da Aras Teknoloji’ye iş için gittiği gün yeşim’e tutulmasıyla değişiyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir