Sırt Çantası Modası Yeniden Geldi

Çanta kadınların zayıf noktasıdır. Bir kadının neredeyse her renkte her formda çantası mevcuttur. Çünkü çanta bir kadının en önemli ve en güçlü aksesuarı olduğu için ona ödediği paraya da hiçbir zaman acımaz. Çünkü bilir ki şıklığının en önemli tamamlayıcısı kaliteli bir çantadır.

çanta
çanta

Sırt Çantaları Hangi Kombinlerde Kullanılır?

Sırt çantaları birkaç yıl öncesine kadar sadece spor kombinlerde tercih ediliyordu. Yani spor kombinden kastımız sadece eşofman giyip pikniğe giderken takılırdı. Oysa artık durum değişti. Gündüz şıklığında da sırt çantası kullanabilirsiniz, gece dışarı çıkarken de, akşamüzeri arkadaşlarınızla bir kahve içeceğiniz zamanlarda da. Özellikle skinny jean, gömlek üzerine uzun salaş bir hırka giydiğinizde takacağınız en uyumlu çanta sır çantasıdır. Bir de yılın modasını takip ediyorsanız o çanta mutlaka püsküllü bir model olmalıdır.

sırt çantası
sırt çantası

Yaz mevsiminde şort giymeyi tercih ediyorsanız sırt çantanız da mutlaka yanınızda olmalıdır. Belki gömleğinizin önünü bağlayarak ya da t-shirtünüzü göbek üstü tercih ederek farklı bir hava yaratabilir belki de kendi tarzını ortaya koyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir