Siyah Bir Bluz Gardırobunun Vazgeçilmezi

Siyah kuşkusuz ki birçok kişinin takdir ettiği gibi fix renklerden bir tanesidir. Gerek siyah bir elbise, gerek siyah bir bluz her bayanın gardırobunda mutlaka bulunması gereken temel parçalardan bir tanesidir. Siyah zamansız bir renk olduğu için tüm mevsimlere uyum sağlar.

siyah bluz
siyah bluz

Gardırobunuzda bulunan tek bir siyah bluz ile bambaşka kombinler yapmanız mümkün olabilir. Bu yazımızda siyahın kurtarıcılığından ve siyah bluz ile nasıl farklı kombinler yapabileceğinden bahsettik.

Bir Siyah Bluz İle Farklı Kombinler

Siyah renk sizin de takdir edeceğiniz gibi birçok renk ile kombin edilebilir. Siyah renk bluz ile hoş bir kot ve altına da eğer şık olmak istiyorsanız bir stiletto giyebilirsiniz. Yine siyah bluz ile deri etek kombini yapabilirsiniz. Bu sayede daha feminen tarz bir görünüm kazanmış olursunuz.

siyah kazak
siyah kazak

Şık bir ortama bu şekilde gidebilmeniz gayet mümkündür. Spor bir tarzdan uzaklaşmak isterseniz krem veya ekru tonlarında kumaş bir pantolon üzerinize siyah bluz kullanabilirsiniz. Ofis ortamları için gayet uygun bir kombin olabilir. Ayrıca gösterişli bir tarz elde etmek isterseniz size önerimiz gri diz altı midi etek ile siyah bluz tercih etmeniz olacak. Bunun altında da renkli bir topuklu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir