Siyah Mini Elbiseyi Kombinleme Yöntemi

Asaletin rengi olarak tanımlanan siyah renk özellikle elbiselerde sıklıkla tercih edilmektedir. Her kadının dolabında mutlaka siyah bir elbisesi bulunur.

Siyah mini elbiseler özel davetlerde, ofiste ya da gezmeye giderken tercih edilebilir. Aşırı bir görüntü bozulması yaşanmaması amacıyla yine aynı renkte siyah deri topuklu ayakkabı ile bir bütün sağlanabilir. Fazla uzun görünmek istemeyenler için ise siyah deri babetler alternatif olacaktır.

Çanta tercihi ise ayakkabı ile aynı dokuda tercih edilebilir. Bu kombin inci küpeler yardımı ile tamamlanabilir. Pırıltılı küpeler tercih edilebilir.

Takıları Doğru Seçmek Önemli

Siyah mini bir elbise ile çarpıcı bir görünüm elde etmek için bu elbiseyi siyahın sadeliğinden bir nebze ayırmak gerekebilir. Bunun için örneğin renkli aksesuar ya da ayakkabı kullanmak yerinde olacaktır. Metal, altın ya da bronz renklerde tercih edilecek ayakkabı tercih edilebileceği gibi mor, turkuaz ve fuşya gibi farklı renkler değişik bir tarz yakalamak isteyenler için idealdir. Seçilecek ayakkabı ile doğru orantılı olarak takılar daha şık bir görünüm elde edilebilir.

Bir davet ya da özel bir günde böyle bir elbise tercih edilecek ise dar kesim tercih edilmelidir. Bu şekilde vücut hatları ön planda tutulabilir. Ayrıntılara fazla girmemiş olan siyah mini elbise daha alımlı ve şık duracaktır. Bu tarzda bir elbisenin altına stiletto tarzında ayakkabılar kullanılabilir. Bu kombinle beraber altın renginde takılar da tercih edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir