Sonbaharın En Güzel Kokuları

Yaz ayında güzel kokmak kadar kış ayında güzel kokmakta çok önemli elbette. Ama alım yaparken yaz kokusu mu yoksa kış kokusuna uyumlu olduğuna dikkat ederek almanız tenimizde çok daha güzel olmasını sağlıyor olacaktır. Dolayısı ile sonbahara en çok yakışan parfüm kokularını ve kış kokularını sizler için derledik.

Vanilya Kokusu

Vanilya kokusu daha çok yaz ayı kokusu gibi düşünüyor olsa da aslında tam bir sonbahar kokusudur. Hafif ve tatlımsı kokusu ile her an taze ve rahat hissedeceksiniz. Dolayısı ile de vanilya parfüm kokularını rahatlıkla alabilir ve her mevsim kullanabilirsiniz.

Kakao Özü Kokuları

Son zamanlarda oldukça beğenilen bir diğer koku ise kakao ya da çikolata kokuları oluyor. Kış ayına çok uygun olan bu kokuyu günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Misk Kokuları

Misk kokuları da kış ayında tercih edebilirsiniz. Kalıcı ve çok yoğun olmamasına dikkat ederek almanız çok daha memnun kalmanızı sağlıyor olacaktır.

Deniz Kokusu

Ben yaz ayından vazgeçemiyorum ve ağır kokuları sevmiyorum diyorsanız o halde deniz kokusu parfümlerini kışında tercih edebilirsiniz. Aslında genel olarak hemen hemen tüm parfümleri kış ayında da kullanabilirsiniz ama bazı kokular vardır ki yaz ayında kullanılması pek önerilmez. Bu sebeple soğuk havalarda oldukça rahat olacak ve özellikle yeni bir koku almadan da istediğiniz evde var olan kokuları kullanmaya devam ediyor olabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir