Sosyal Paylaşım Sosyal Sorun Olmasın

İnternetin her geçen gün daha fazla kullanılması ve kullanıcılarının artış göstermesi ile birlikte çeşitli internet siteleri de üretilmeye başlandı. Sosyal medya olarak adlandırılan bu sitelerin içerisinde yer alan çok farklı uygulamalar var. Milyonlarca insan ise bu sitelerin içerisinde aktif bir biçimde yer almaya devam ediyor.

sosyal paylaşım
sosyal paylaşım

Günümüz internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği sosyal paylaşım siteleri içerisinde facebook, twitter, instagram gibi adresler ilk sırada yer alıyor. Arkadaşları ile iletişime geçmek, gündemi takip etmek isteyen herkesin tercih ettiği bu siteler bazıları için probleme dönüşebiliyor. Özellikle sanal ortamda bağımlı olanlar için tehlikeli olan bu adresler paylaşımları ile birlikte oldukça dikkat isteyen bir konu.

sosyal paylaşım sitesi
sosyal paylaşım sitesi

Her Şeyi Paylaşmayın

İnternet ve sosyal medya bağımlısı olan birçok insan sürekli olarak paylaşım yapıyor, yorum yazıyor ve çok daha fazlasını yapıyor.

paylaşım
paylaşım
paylaşım
paylaşım

Ancak özel hayatın dışa vurumu olan bu adresler başınıza dert açabilir. İkinci kişiler sizin yerinize fotoğraflarınızı alabilir, paylaşabilir ya da yayımlayabilir. Bu yüzden özelinizi mümkün olduğunca paylaşmaktan kaçının ve internetin keyfini çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir