Su Geçirmeyen Hoparlör Türkiye’de

Gelişen teknoloji ile birlikte hemen her gün yeni bir teknolojik ürün pazarında yer almaktadır. Bu ürünler kimi zaman dünya da farklı fiyatlarla ve farklı zamanlarda satışa sunulmaktadır.  Teknolojik ürünlerden birisi olan su geçirmez hoparlörlerin başında gelen braven brv 1 ürünü ile her yerde müzik dinlemeniz mümkün hale gelmiştir.

Su Geçirmez Hoparlör
Su Geçirmez Hoparlör

Mobicom üzerinden Türkiye pazarına giren braven brv 1 teknoloji tutkunlarının ilgi odağı haline geldi. Bu ürün deniz ve havuz gibi mekânlarda kolaylıkla kullanılabilen kullanım ve performans bakımından oldukça başarılı bir üründür. Türkiye’de mayıs ayında satışa çıkarılacak bu ürün pek çok özelliği de üzerinde barındırmaktadır.

Su geçirmeyen hoparlör türkiyede
Su geçirmeyen hoparlör türkiyede

Su Tutkunları Müzik Dinleyebilecek

Dış ortamlara özel olarak üretilebilen be teknoloji harikası ürün 12 saat kadar müzik dinleyebileceğiniz bir bataryaya sahiptir.  Braven brv 1 hoparlörler bluetooth ve kablosuz olarak kullanmak mümkündür. Bu ürünün en çok kullanım alanları suyla zaman geçirmek isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Ipx7 sertifikası bulunan bu ürün dış motive su geçirmez özerk bir yapıya sahiptir. Son derece dayanıklı malzeme ile kaplanan hoparlörler 5200 mah gücündedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir