Tatlı Küçük Yalancılar Dizi İncelemesi

Star TV ekranlarında nefes kesmeden izleyebileceğiniz bir dizi daha başlıyor. Yaz sezonunda başlayan bu dizinin adı tatlı küçük yalancılar. Tam bir genç dizisi olan tatlı küçük yalancılar da gerilim, korku gizem ve aşk hiç eksik olmuyor.

tatlı küçük yalancılar
tatlı küçük yalancılar

Tatlı Küçük Yalancılar Dizi Konusu

Başrollerde 5 yakın arkadaş yani Aslı (Bensu Soral), Eren (Şükrü Özyıldız ), Selin(Büşra Develi), Ebru (Dilan Çiçek Yıldız), Hande (Melisa Şenolsun) ve Açelya (Beste Kökdemir) oynuyor. Dizi bu yakın arkadaşların Selin’in yazlık evinde toplanmaları ve beraber film izlemeleri ile başlar. Fakat bugün onlar için gerilimin ve korkunun başlayacağı gündür.

O gece Açelya birden bire esrarengiz bir şekilde kaybolur ve tam 1 sene boyunca kayıp kalır. Bu olaydan sonra mahvolan diğer 4 kız hem açelya için üzülür hem de kendileri için korkmaya başlarlar. Çünkü dördüne de ‘A’ adlı bilinmeyen birinden mesajlar gelmeye başlar.

Cem karcı yönetmenliğindeki dizi Amerika’nın Pretty Little Liars adlı dizisinden uyarlanarak hazırlanmış. İlgi çeken farklı tarzdaki bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir