Teamviewer ile özgürce diğer bilgisayarlara bağlanın!

Teamviewer GmbH şirketi tarafından 2005 yılında geliştirilmeye başlanan bir uzaktan erişim programıdır. 200 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan ve kullanıcı sayısını sürekli olarak yükseltmeye devam eden Teamviewer, günümüzde mobil cihazlar dahil olmak üzere neredeyse tüm işletim sistemlerine kesintisiz hizmet vermektedir.
Büyük global markaların da sistemlerinde mutlaka yer verdikleri Teamviewer uzaktan erişim ve bağlantı kontrolleri dışında aynı zamanda dosya aktarımı, ekran kayıtları alabilme, sesli ve görüntülü görüşme gibi çeşitli özellikler sunabilmektedir.

Teamviewer’ın sunduğu bu tüm avantajlardan yararlanabilmek ve sisteminize Teamviewer’ı ücretsiz bir şekilde kurabilmek için buradan teamviewer 11 sürümünü yükleyin. Kurulum ve gerekli ayarları yaptıktan sonra Teamviewer’ı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

teamviewerTeamviewer Nasıl Kullanılır?
Dosya transferi, masaüstü paylaşımı, uzaktan erişim veya sesli ve görüntülü iletişim için Teamviewer kullanmak istiyorsanız ilk olarak programın ana ekranında yer alan “Uzaktaki Bilgisayarı Kontrol Et” bölümüne gelerek “Karşıdaki Kişi ID” kısmına ID numarasını yazmanız gerekiyor. Bağlanmak istediğiniz kişinin ID numarası ve şifresini öğrendikten sonra buraları doldurarak sisteme tam kontrol sağlayabileceğiniz bir giriş yapabilirsiniz.

Eğer karşı tarafın sizin sisteminize bağlanmasını istiyorsanız sol tarafta yer alan ve size özel olarak yaratılmış olan ID ve şifrenizi karşı tarafa vermeniz gerekiyor. Son derece güvenilir bir şekilde bağlantı sağlayabileceğiniz Teamviewer’ı kolay arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir