Temizlikte Yükselen Standart!

Philips son temizlik teknolojisi ürünü FC9924-07 A Sınıfı Toz Torbasız Süpürge ile büyük beğeni topluyor. 3 etkili kademede hava direncini baskılayarak mükemmel performans sağlayan Power Cyclone 7 teknolojisinin aerodinamik tasarımı Marathon Ultimate torbasız elektrik süpürgesi donanımı pek çok üstün özellikleri ile güçlü temizlik, pratik kullanım ve yüksek enerji tasarrufu sağlıyor.

cam temizliği
cam temizliği

Philips FC9924-07 A Sınıfı Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi İle Temizlik Artık Dert Değil!

Dünyanın en iyi teknoloji devlerinden Philips son elektrikli süpürge modeli ile standartları yükseltti. İşte FC9924-07 A Sınıfı toz torbasız elektrik süpürgesinin üstün özellikleri;

  • Çok amaçlı başlığı ile her yönde derinlemesine ve etkili temizlik sağlanıyor.
  • Toz ve küçük parçalar için Triactive Z sert zemin başlığı, benzersiz Z şekli ile itmeden, başlığı değiştirmenize gerek kalmadan temizliği bitiriyor.
  • Nano clean teknolojisi tozu haznenin dibinde biriktiriyor, açtığınızda havaya dağılmıyor ve ekstra ergonomik toz haznesi ile tozlar etrafı tekrar kirletmeden boşaltılabiliyor.
yer temizliği
yer temizliği
  • Ergo Grip uzaktan kumandası ile eğilmeden çalıştırmak, gücü arttırmak azaltmak ve kapatmak mümkün.
  • Ultra Clean HEPA 13 filtreleme teknolojisi tozların %99.95 oranına kadar tutulabilmesini sağlayarak temiz ve hijyenik bir ortam yaratıyor.
  • Uzun ömürlü yıkanabilir filtreye sahip Philips FC9924-07 A Sınıfı Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi 506 x 310 x 317  mm boyutlarında ve sadece 6,2  kg ağırlığında. Yıllık enerji tüketimi ise 26,7  KW/s.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir