Trt’nin Sevilen Dizisi BABA’CAN’DIR

Başladığı zamandan beri tutulan yaz dizilerinden biri olan baba ‘Can’dır, komedi, aile türünde Kore yapımı olan What happen to my family dizisinin Türkiye’de çevrilmiş bir yapımı olarak seyirci ile buluşuyor.

Baba Candır Dizi
Baba Candır Dizi

Bir baba, annelerini kaybetmiş 3 çocuk ve başlarından geçen ilginç olaylar çerçevesinde dizinin komedi yönü seyirciden oldukça olumlu tepki alıyor. Halk içerisinden örnek alınarak toplum ve benimsenmiş olan aile yapısını korumaya çalışan bir baba karakteri aslında hiç yalnız bir izlenim uyandırmadan ‘’bak aynen böyle ya’’ dedirterek temel yapıyı oturttuğu görülüyor. Konu olarak Emrecan karakterindeki evin en küçük oğlunun geçmişte yaşadığı bir olaydan sonra onu bulmak için Kapadokya’dan gelen ceylan ile olan komedi- romantik macerası başlıyor. Tabi bu durum ev ahalisine renk katıyor. Bir yanda ise evin en büyük oğlu Egemen’in işkolik ve huysuz tavırları oyuncu kimliği, seyirci ile buluşuyor.

Ece ve Haluk Bey Arasında Karışık Bir İlişki

Evin en büyük kızı olan ece ise çalıştığı şirkette kariyer sahibi bir asistan olarak patronun sağ kolu şeklinde role bürünüyor. Peki, başkanın oğlu Haluk Bey ile olan sinir bozucu komedi halleri bir aşka dönüşecek mi? Dahası için Baba Can’dır’ı izlemeye devam edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir