Uçakta İOS Keyfi

Akıllı telefonlardan bir an olsun ayrılamadığımız günümüzde seyahat firmaları bu bağımlılığı avantaja çevirip kazançlarını artırma yönünde birçok çalışma gerçekleştiriyor. Bu alanda çalışmalar yapan firmalardan biri ise United havayollarıdır.

İlerleyen zaman diliminde yolcuların seyahat sırasında güzel vakit geçirebilmeleri için, yolcuların dizüstü bilgisayarlarından veya United’ın İOS uygulamasından kullanılabilen sistem, 150 film ve 200 televizyon şovundan oluşmakta ve yolcularına keyifli anlar yaşatmaktadır.

ios
ios

İOS Keyfi Hangi Uçaklarda?

Geçtiğimiz ay resmen açıklanan bu sistemin Android’de ne zaman uygulanacağı henüz açıklanmamıştır. Boeing 747-400, Airbus A319, A320 ve bazı 777-400 türü uçak olmak üzere, yolcular bu uçaklarda bağlayacak plug-in ve uygulama, United Wi-fi satın almaya gerek kalmaksızın seyahatleri esnasında indirip kullanılabilecek.

ios sistem
ios sistem

 

Yolcuların kendi arşivleri olsa dahi bu projenin büyük ilgi göreceği düşünülmektedir. En son yapılan araştırmalara göre Amerika hava yollarının yüzde otuz sekizin de internet erişiminin olması bilgisiyle de, uçuş sırasında yolcuları memnun etmek, eğlendirmek adına çalışmalara verilen önemi açık bir biçimde gösteriyor.

Ülkemizde henüz bu tarz bir çalışma yapılmamış olsa dahi kısa zaman da yapılacağını umut ediyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir