Varil Pompaları Ne İşe Yarar?

Varil pompaları asidik, bazik ya da yanıcı etkisi olan kimyasal ürünlerin yanında bal, şampuan, pekmez, sabun gibi viskoz ürünlerin kolay ve güvenli bir şekilde transferini yapar. Transfer işlemleri varil pompası sayesinde yapılabilmektedir.

Varil Pompalarını Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle tercih edeceğiniz varil pompasını transfer yapacağınız ürünlere uygun pompa boruları ve uygun motorları bulunmalıdır. Her malzeme için aynı tip motor seçimi yapılmaz. Herhangi bir güç kaynağının mevcut olmadığı durumlarda manüel el tipi mekanik varil pompası kullanımı gerekebilir. El tipi varil pompaların düşük viskoziteli sıvıların aktarılmasında kullanılır.

Kimyasal varil pompaları ise kimyasal maddelerin transferinde kullanılır. Ancak bu varillerin seçiminde kimyasal direnç tabloları göz önünde bulundurulmalıdır. Teflon, Poly Problen ( PP ) ve paslanmaz çelik 304 malzemelerden üretilmiş ve FKM Viton keçeler ile güçlendirilmiş Kimyasal Varil Pompaları üstün Alman PRESSOL güvencesi ile size ve işletmenize kolaylık sağlar.

Varil Pompalarını En Güvenli ve En Uygun Nereden Bulabilirim?

Odaksan Pressol Yağlama Cihazları ve Ekipmanları varil pompaları konusunda size seçenekler sunar. Tüm kimyasalların varilden transfer edilmesi için gerekli pompa ve ekipman seçenekleri mevcuttur. Asitler, asetonlar, alkoller, mineral yağlar, sodyum çözeltiler içeren kimyasallar ve çözücülerde uygun ürünü seçmek için iletişime geçebilirsiniz.

Her ürünü satın alırken olduğu gibi varil pompalarını da satın alırken dikkat etmeniz gereken en temel nokta marka güvencesi ve kalitesidir. Bu tür detaylara dikkat edip güvenilir ve kaliteli markalardan varil pompaları satın aldığınız takdirde daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı elde edebilir ve bütçenizden büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Marka araştırmasını yapabilmek için internet sitelerini de kullanabilir ve internetten yararlanarak doğru markaya sizler de ulaşabilirsiniz.

Aradığınız ürüne bir tıkla ulaşabileceğiniz, ürünlerle ilgili teknik bilgiler içeren, kimyasal varil pompalarında Alman Pressol güvencesini sizlere sunar. Ürün seçimleri konusunda satış uzmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır. Varil pompalarında güvenli, hızlı ve ucuz maliyet ile istediğiniz tüm ürünler için Odaksan web sitesini buradan http://odaksan.com.tr/mekanik-varil-pompalari/ inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir