Western (Kovboy) Giyim Nedir?

Western diğer adı ile kovboy giyin tarzı eski batının giyiminin uyarlanmış halidir. Otantik bir stil olan kovboy giyim tarzında süetler, deriler de denim ürünler sıklıkla kullanılır.

Kovboy giyim tarzında renklerde serbestlik olabiliyorken esas renkler kahveler, maviler, beyaz ve kremlerin etrafında gezinir.

Kovboy Giyim Tarzi
Kovboy Giyim Tarzi

Western (kovboy)giyim tarzında uyum yaratıldıktan sonra renkler kullanılabilir fakat aşırı uçuş renkler bu tarzda pek uyum sağlayamaz.

Western (Kovboy)Giyim Nasıl yaratılır?

Kovboy giyim tarzı her dönem moda olabilecek parçalardan oluştuğu için bu tarz giyim sevenlerin ürün bulma konusunda daha rahat olduğu söylenebilir. Sürekli bu tarz giyinenler için oldukça kolay olan kombinasyon ara sıra bu tarz giyime bürünenler belki biraz sıkıntı yaşayabilir. Fakat kovboy giyim stiline kovuşmak ufak dokunuşlar ile oldukça kolaydır.

Kovboy Giyim Tarzi
Kovboy Giyim Tarzi

Kovboy giyim için en temel parçalar arasında eskitilmiş kot pantolon ya da şort, kareli gömlek, kovboy şapkası, püsküllü çanta ya da bluzlardır. Kovboy ayakkabısı, süet ayakkabılar, süet ya da deri çantalar da işinizi kolaylaştırırken bohem tarzı elbiselerde bu tarz ile kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir