Yağları Eriten Lahana Diyeti

Lahananın sağlık açısından olan faydaları birçok doktor ve diyetisyen tarafından belirtilmiştir. Aktidoksidan özelliği ile kanseri önlemesinin yanında kan şekerini düzenliyor ve selülit oluşumunu kalıcı şekilde yok ediyor. Özellikle hanımların yaz aylarında fit olma hayalini gerçekleştiren lahana mucizesi, kullanım olarak da kolaylık sağlıyor.

Lahana Diyeti
Lahana Diyeti

Toksin attırır ve düzenli terleme ile vücuttaki zehirli sunun atılmasını sağlar. Direnç kazandırırken dolaşım sistemini, solunum ve metabolizmayı düzenleyerek sağlığın anahtarı olmayı başarıyor. Hormon değişimleri içinde düzenleyici rol üstlenen lahana, regl ve menopoz dönemlerinde içilmelidir.

Lahana Diyeti
Lahana Diyeti

Lahana Kürünün Kullanımı

Yarım litre kaynayan suya 6–7 adet parçalanmadan lahana yapraklarını atın, ağzını kapatarak 10 dakika haşlayın. Çıkan suyu sabah akşam olmak üzere 2 kez için. Aç veya tok olması fark etmeksizin içebilirsiniz. Bu işlemi 5 gün boyunca sürecek şekilde yenileyerek uygulayın. 3 gün verilen bir aradan sonra tekrar 5 günlük sürece başlayın. Kısa sürede zayıfladığınızı daha dinç ve sağlıklı olduğunuzu hissedeceksiniz. Bu kürü kullanmanızın 2. ya da 3. gününde terleme olabilir. Bu zararlı yağ ve toksinleri attığınızı gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir