Yaratıcı Duvar Dekorasyonları

Bir evin stil faktörünü arttırmanın en iyi yollarından biri, bir ifade sanatıyla. Siyah beyaz fotoğraflara veya renkli resimlere kısmi olmanıza bakılmaksızın, vitrin resimleri asla bir eve görsel ilgi çekemez.

Küçük bir alanı süslemek için çalışıyorsanız, çoğunlukla kare görüntüleri (veya bunların eksikliği) ile sınırlandırılırsınız. O değerli zemin alanından hiçbirini almayan ne biliyor musun? Duvar dekoru! İster resim çıkıntıları, ister eski haritalar, duvar aplikleri veya panolarla olsun, bu duvarlar ilham vermek ve sarkmak için tasarlanmıştır.

Boş duvarınızı bir kez ve herkes için dönüştürmek için ilham almaya hazır mısınız? Önde, duvar sanatı koleksiyonunuza hak ettiği dikkati vermek için bir dizi yaratıcı fikir paylaşıyoruz. Sizler için derledik:

Sepetler

Sepetler şu anda daha fazla trend olamazdı. Daha da iyisi, bu el işi sepetler özellikle duvar dekoru olarak tasarlandı. Karıştırılması ve eşleştirilmesi kolay olmasının yanı sıra, herhangi bir odaya doğal bir renk popu getiriyorlar.

Soyma ve Yapıştırma Fayansları

Tezgah arası kaplaması yok, sorun yok. Yapışkan karo en iyi mutfak ve banyo duvar dekor fikirlerinden biridir çünkü kurulumu çok basittir. Bu aynı zamanda kiracılar için de ideal bir seçimdir – hiç kimse bu vinil levhaların gerçek fayans olmadığını bilemez.

Bitkiler

Duvarlarınıza biraz yeşil ekleyin. Bu modern çiftlik evi aksesuarı, küçük eller ve pençelerin uzak durması için yeterince yüksek olan küçük bir kapalı bahçeyi büyütmenin uygun bir yoludur.

Askılar

Palto askısının gücünü hafife almayın. Özellikle üç kat tutan bu. Bu, özellikle evinizin ön kapısının yanında bir çamurluk veya ceket dolabınız yoksa mükemmel bir yer tasarrufu sağlar.

Yüzer Raflar

Yüzen raflar, yatak odası, banyo veya oturma odası olsun, tüm alanlar için mükemmel bir seçimdir. Siyah veya beyaz olarak sunulan bu iki raf seti inanılmaz derecede şık ve temelden başka bir şey.

Duvar Aynası

Aynalar dekoratif olmaktan daha fazlası olabilir, daha büyük bir oda yanılsamasını da verebilirler. Aynalar özellikle giriş yollarında ve stüdyo dairelerde duvar dekoru olarak kullanışlıdır. Bu kuvvetli güneş ışığı stili bir klasik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir