Yaz 2017 için En İyi Sarışın Saç Renkleri

Sarışın olmanın basit bir şey olmadığını düşündüyseniz, size tek istisna olmadığınızı ve haklı olduğunuzu söylemeliyiz. Sarışın saç renginin geniş yelpazesi başınızı çevirir, birçok sarışın saç rengi varyasyonları var ki hangisini almanız gerektiğine karar vermek zor. Sizin için seçtiğimiz bu sarışın saç tonları belki fikrinizi değiştirebilir, en sıcak sarışın saç renklerine göz atın ve ilham alın.

Karamel Sarı

Yaz aylarında en iyi seçenek olduğunu düşünüyoruz, çünkü bronzlaşmış bir tende çok gurur verici. Sarışın gölgeler, sıvı karamelleri hatırlatıyor, büyük ihtimalle sarı gölgeli saçlı bronz bir imaja itirazınız olmayacak.

karamel sarısı
karamel sarısı

Buz Sarışın – Icy Blonde

Bu sıcak tonlardan bıkmış tüm kadınlar için eşsiz, serin tonlarda farklı bir renk ve bu görünümü taşımak adına cesur tarafta olmalısınız. Buzlu sarışın, yaz hava durumuna aykırı, fakat serin tonlarında cildinizi vurgulayan platin ışıma özelliğini sevebilirsiniz.

Altın Platin Sarışın

Her zaman trend olan vintage renk altın platin, eski Hollywood nostaljisinden bir parça almak isterseniz, ruhunuza hitap edecektir. Platin sarısı, güneş altında daha canlı olan kör edici bir aydınlatma etkisine sahip.

Bebe Sarısı

Doğal sarışın, adil ve sıcak cilt tonları için mükemmeldir. Doğal görünümlerinizi tercih ederseniz, kesinlikle bu saç rengi, yüzünüze yumuşak bir şehvet ve feminenlik kazandırır.

bebe sarısı
bebe sarısı

Bronde Sarışın

Bu, kahverengi ve sarının eğlenceli karışımı, kahverengi saçlarını yenilemek isteyen tüm bayanlar için mükemmel bir seçimdir. Saçınıza, neredeyse her cilt rengini aydınlatan benzersiz gölgeler ekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir