Yemek Odası Takımı Nasıl Seçilir?

Salonlarınızın en güzel köşelerinde yer alan yemek odası takımlarını  yerleştirirken özellikle alanınızı daraltmamak için dikkatli davranmalısınız. Yemek odaları içerisinde en fazla yer kaplayacak olan yemek masalarının seçimi bu noktada fazlasıyla önemlidir.

yemek odaları
yemek odaları

Eğer fazla misafiri olmayan ve kalabalık olmayan bir aileyseniz yemek masanızı yuvarlak ve açılır kapanır özellikli olanlardan seçmelisiniz. Açılır kapanır özelliğe sahip olan yemek masaları kullanılmadığı zaman kapatılarak alandan tasarruf etmenizi sağlar.

Yemek Masası Nasıl Yerleştirilir?

Yemek masanızın en önemli parçalarından olan sandalyeleri de kolay temizlenebilir ve genel ev dekorasyonunuza uyumlu şekilde üretilmiş olan modellerden yana seçmelisiniz.

Sandalyeler çabuk kirlenebilen mobilyalar oldukları için sürekli olarak temizliği ile uğraşarak zamandan kaybetmek yerine kolay temizlenebilen sandalyeler seçerseniz boş kalan vakitlerinizi daha verimli değerlendirebilirsiniz.

yemek odası fiyatları
yemek odası fiyatları

Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Mobilyalarınızı tamamlayacağınız aksesuar seçimlerinizi de yine alanınızı daraltmadan, ferahlığı elden bırakmadan kullanabileceğiniz türde seçmelisiniz. Yuvarlak yemek masalarının yakınlarındaki duvara asacağınız hoş bir sade tablo daha sıcak ve samimi bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır. Yemek odaları yerleşiminde masanızı konumlandırırken de her zaman duvar kenarına yakın olmasına özen gösterin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir