Yeni Bikini Modelleri

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez tasarımları olan bikiniler, bu yıl yağmurlarla karşıladığımız yaz tatili için de rengarenk seçenekler sunuyor. Hatta o güzel tasarımları en iyi şekilde taşımak isteyen kadınlar, henüz kış bitmeden egzersizler yapmaya ve fazla kilolarından kurtulmaya çalışıyorlar. Bugün birçok mayo markasının kataloğunda yer alan bikini modelleri arasında, alt ve üst bedeni arasında fark olan bayanlar için de orantılı bir görünüm sağlayan modeller mevcut.

Bikini Modelleri
Bikini Modelleri

Bu Yıl Nasıl Bikini Modelleri Var?

Güneş yüzünü gösterir göstermez sahillerdeki yerini alan her bayan için, birçok yazlık kıyafette olduğu gibi bikini modelleri de çok büyük bir önem taşır. Çünkü her bayan, yaz mevsiminin renkli ve eğlenceli günlerini keyifli ve değişik tasarımlarla karşılamayı ister. Bu nedenle de tatil çantasında en az iki iç ayrı renkte bikini çeşidini yanına almayı ihmal etmez.

Bikini Modelleri
Bikini Modelleri

Bu senenin bikini modelleri arasında, klasik düz renkler ve çiçek desenlerinin yanı sıra, şeritli tasarımlar yer alıyor. Özellikle bronzlaşmış ten ile çok şık bir uyum oluşturan neon renkler ve geometrik şekiller çok yaygın. Tabii ki pastel renk geçişleri olan bikinileri de bulma şansınız var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir