Yeni Levi’s Revel Koleksiyonu

Jean pantolon hayatımızın vazgeçilmez bir parçası, gardroplarımızın olmazsa olmazı… Levi’s ise en iyi jean markalarından biri olarak hayatımıza girdi ve kendini yenilemekten asla vazgeçmiyor. Marka olabilmek beklentileri yükseltmek ve yükselen beklentileri karşılamak demektir. Bunu başarıyla yapan Levi’s yeni Revel Koleksiyonuyla 2015 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor.

levis
levis

Bırakın Jean’iniz Vücudunuzu Sarsın

Levi’s Revel koleksiyonu teknolojiyi jean pantolon sektörüne uyarlayan bir konsept. Jean pantolonlarda kullanılan denim kumaşın içerisinde eriyen özel bir sıvı yani ‘Sıvı Şekillendirme Teknolojisi’ ile Revel Jean’ iniz vücudunuzu şekillendirerek sarıyor. Uzun dikişleri ve kalçayı kaldıran yapısıyla kendinizi daha feminen ve daha iddialı hissedeceksiniz.

levis revel modelleri
levis revel modelleri

Levi’s Revel Koleksiyonu’ nun en önemli özelliklerinden bir tanesi de jean pantolonların sahip olduğu yumuşak doku. Bu yumuşak doku sayesinde kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Şık ve iddialı görünmenin yanında bir de rahatlık sizin vazgeçilmezleriniz arasındaysa Levi’s Revel Koleksiyonu’ nu mutlaka görmelisiniz.

Günlük kullanımın yanında şık bluzlarla kombinleyebileceğiniz bir Revel Jean ile gecenin en iddialı ve feminen kadını siz olabilirsiniz.

levis revel
levis revel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir