Yeni Sezon Dizileri

Kış henüz kendini göstermese ve pastırma yazı devam etse de Eylül ayı demek televizyon için yaz döneminin bitip kış döneminin başlaması demek. Okullar açılır, insanlar tatilden dönüyor ve yine non stop bir koşturmaca birçok insan için başlıyor.

Yeni Sezon Dizileri
Yeni Sezon Dizileri

Özellikle küçük kentlerde yaşayan insanlar için televizyon ve kış dizileri tek kurtarıcı hale gelebiliyor.

Öne Çıkan Detaylar

Gelin dilerseniz kış dönemine bir göz atalım bizi neler bekliyor.

Kanal D, geçen sezonun iddialı dizisi olan Poyraz Karayel ve 13. Sezonuna giren Kurtlar Vadisi Pusu ile yoluna devam ederken, sezon başlar başlamaz ilk yeni dizisi Bir Deniz Hikayesini yayına koydu bile.. Yaz sezonunun dizileri olan Güneşin Kızları ve Yazın Öyküsü de yola devam edenlerden.

Star TV’de geçen sezon görücüye çıkan Paramparça ve Kaderimin Yazıldığı Gün ekibe yeni katılanları ile yola devam ederken, yazın iddialı dizisi Kiralık Aşk da kışın devam edecek gibi görünüyor. Tabi ki Çilek Kokusu da. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’ın yayın tarihi ise henüz belli değil.

Gelelim Fox TV’ye. İnadına Aşk yazın kaldığı yerden devam ediyor. Kocamın Ailesi, Aşk Yeniden, 3. Sezonuna giren O Hayat Benim ve 4. Sezonuna giren Karagül’de kışın izleyici karşısında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir