Yeni Sezon Ferace Modelleri

Tesettür modasının vazgeçilmezi olan feraceler bu yıl yine canlı renkli ve desenli. Kapalı giyimi tercih edenler arasında çoğu zaman pardösü olarak da kullanılır. Her mevsim ve her ortamda giyebilir ve gündelik kullanım için de tercih edebilirsiniz. Bu yılın modasında güpür işlemeli, dantelli ve canlı renklerden oluşan ferace modelleri göze çarpıyor.

ferace modelleri
ferace modelleri

Ferace Modelleri ve Yeni Sezon Renkleri

Rahatlığı da temsil eden feracelerin olmazsa olmazı kaliteli kumaşlarıdır. Yazlık ve kışlık kumaşları bu yıl canlı renklerden oluşan sezon modelleri içinde göreceksiniz. Bordo, mavi, pudra renkleri ve koyu tonlar her zaman feracenin vazgeçilmez renkleri arasında yer alıyor. Tek parça olarak üretildiği için hem kullanışlı hem de oldukça pratik. İşlemeli olan tasarımları rahatlıkla davetlerinizde giyebilirsiniz.

Uzun ve rahat olması yönünden bayanlar namaz kılarken de feraceyi sık kullanır. Bu yıl güpürlü modeller ile lazer kesimli olanlar moda.

2017 ferace
2017 ferace

Lazer kesimli olanların avantajı hem günlük giyimde kullanılması hem de davetlerin vazgeçilmez modeli olması. Dilediğiniz kumaşta ve renkte bulacağınız yeni sezon ferace modellerinin belirgin özellikleri ise çok farklı desenlerden oluşması.

Tasarımları oldukça ilginç olan modeller ile kendinize yeni bir tarz yaratacaksınız. Kemerli, yarasa kollu, inci süslü ya da fermuarlı feraceler ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Stil sahibi bayanların tercih edeceği yeni sezon ferace modellerinde pullar ve payetler de oldukça dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir