Yeni Sezon Sonbahar Modası

Yeni sezonda bu yıl renkli peluşlar ve plastik çantalarla birlikte trençkotlar ön planda. Gri tonları da ağırlıklı olarak göreceksiniz. Geniş salaş kıyafet ve Jean kotları sokak modasında sıklıkla görebilirsiniz. Sezona damgasını vuracak şapka modelleri ise birbirinden farklı ve renkli. Çalışan bayanlara özel feminen takımlar ise sonbahar modasında yerini aldı.

Sonbahar Modasına Bakış

Bu sezon iş hayatında giyilen kıyafetleri sokaklarda çok sık göreceksiniz. Döpiyesler, resmi takımlar ve kalem eteklerden oluşan sezon modası bir bakıma yeni bir akımın başlangıcı olabilir. Bel inceliğini ortaya çıkaran kemerleri ise farklı modellerde görebilirsiniz. Dar kalıplı gömlekler, dar pantolonlar ile farklı bir stil yaratacaksınız.

Uzun veya yarım ceketlerle birlikte vücudu saran ceketler ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Ayakkabı ve çantalara da şeffaflık hakim olacak. Ceket kolu, yakası ya bel kısmında bu yıl canlı renklerden oluşan peluşlara ağırlık verilecek. Montların ise şapka ve kol kısımları ile beraber iç kısımları da peluştan.

Deri giyimi sevenler ise bu yıl şanslı. Deri kemerler, geniş deri çantalar, deri kalem etekler ve deri pantolonlar yine revaçta. Süet ayakkabı ve çizmeler ise sokak modasında yine yer alıyor. Gri tonlu kalem etekler, kumaş pantolonlar ve yine gri tonlardaki salaş kazaklar ise sonbahar modasının ana rengini oluşturuyor. Gri ile birlikte canlı renkleri de kontrast olarak kullanacağınız bir moda sezonunda bulunacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir