Yeni Trend Havlu Sütyenler

İç giyimde yenilik pek olmuyor diyenler yanılıyor. Artık iç giyim firmaları da farklı kumaşlar ile farklı modeller ile üretim yapıyorlar ve hatta bunları kısa bir sürede fenomen hale getiriyorlar. Bunu son akım olan havlu sütyenler takip ediyor. Havlu sütyen de neymiş diye merak edebilirsiniz. Tamamen havlu kumaşından yapılan ve aslında neden tercih edildiğini de pek anlayamadığınız bir iç çamaşır modeli olarak karşımıza çıkıyor.

ta ta towel
ta ta towel

Ta Ta Towel

Ta ta towel adı altında üretime başlanan bu sütyenler göğsü kaplıyor ev boyundan geçirilerek kullanılıyor. Bu durum bize göğsü biraz büyük olan bayanların rahat etmeyeceğini düşündürmeye başladı. Bütün yük boyunda olacağı için ağrı çok daha fazla oluşabilir.

Banyo Sonrası Rahatlık

Havlu sütyenler aslında daha çok banyo sonrasında kullanılmalıdır. Banyodan çıktıktan sonra giyilerek göğsün kuru kalmasını ve ıslaklık kalmamasını sağlar. Bu sayede de hem terleme meydana gelmez hem de pişik gibi durumlar ortaya çıkmaz.

havlu sütyen
havlu sütyen
havlu sütyen
havlu sütyen

Emziren Anneler

Emziren anneler için de bir rahatlık söz konusu olabilir ama yaz ayında sürekli kullanım nasıl yapılır bilemedik. Sütün akması sonucunda artık sütyen hemen emecek ve daha rahat ettirecek olabilir ama dediğimiz gibi yaz aylarında giyilmesi pek mümkün olmayacaktır.

Kısaca her moda olan şeyi hemen alıp kullanma gibi bir durum söz konusu olmamalı. Sonuç olarak bu havlu sütyenlerde bizce sadece eğlence olarak ortalığı kasıp kavuracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir