Hamileyken Giyebileceğiniz Hoş Kıyafetler

Hamile döneminde rahat ve bol kıyafetlerin giyilmesi önemli. Hamilelikte giysi seçimi dikkatli ve özen isteyen bir durum.Bel kısmı lastikli pantolonlar her zaman kurtarıcınız.

hamilelikte giyim
hamilelikte giyim

Pantolonların özellikle paça kısımları vücudunuzu daha düzgün gösterir. Bol paça pantolon altına mutlaka düz topuklu yarım sivri uçlu ayakkabıları tercih edin.

Hamileyken İşte Hangi Kıyafetler Tercih Edilir?

Elbise ve pantolon her zaman hamile bayanların iş kıyafetleri arasında yer alır. Pantolon modellerinde bel kısmını sıkmayanlar önemli. Elbiseler ise kloş tarzı tercih edilir. Bedene yapışmayan elbiseler her zaman güzel durur. Desen olarak büyük çiçeklerden uzak durun. Çizgili ya da küçük desenler sizler için daha iyi olur.

hamilelikte giyim
hamilelikte giyim

Modern tasarımlardan oluşan hamile kıyafetleri bu sezon oldukça canlı renkleriyle. Kalite ve şıklık her zaman yanınızda olacak. Gece kıyafetleriniz için özellikle şifon ya da dantellerle süslenmiş ve göğüs altından kemerle ya da boncuklarla işlenmiş detaylar sizleri daha çarpıcı hale getirir. Bayanlar hamileyken de çok şık olabilir. Doğru renk ve elbise seçimiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir