Fanatizmin Dozu Önemlidir

Fanatizm, azı karar çoğu zarar denecek türden bir duygudur. Yani tam anlamıyla bıçak sırtıdır ve ciddi boyutlara ulaştığında son derece tehlikeli olabilir.

konser
konser

Bir Ünlüye Olan Hayranlığınızı Nasıl Gösterebilirsiniz?

Çok değil birkaç sene öncesine baktığınızda ünlü şarkıcıların ya da oyuncuların fanatik hayranları ile başlarının derde girdiğini görebilirsiniz. Öyle ki, fanatik hayranları tarafından kaçırılanlar hatta canına kast edilenler bile olmuştur. Bir insanı fiziksel özelliklerinden ötürü sevmek, söylediği şarkıyı beğenmek ya da yaptığı tabloya farklı anlamlar yüklemek gibi hayranlıklarınız oluşabilir. Ama o kişinin de nihayetinde sizden farklı bir insan olmadığını ve onu sevmenizin de bir dozu olması gerektiğini unutmamalısınız.

ünlü
ünlü

Nasıl ki ailenizdeki insanları seviyor ve her daim onun yanında olmak istiyorsanız, sevdiğiniz ve beğendiğiniz ünlüleri de aynı şekilde destekleyebilirsiniz. Çıkardığı yeni cd sini satın almak, oynadığı filmi sinemada ilk izleyenlerden olmak ya da yazdığı kitabı hemen satın alıp bir solukta okumak gibi yaklaşımlarla o kişiyi tüm iyi niyetinizle destekleyebilir ve ona olan sevginizi bu şekilde göstermiş olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir