Kurtlar Vadisine Rakip Yeni Dizi ”Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz!”

Raci Şaşmaz’ın yapımcılığında yeni bir yeraltı dünyası hikayesi ”Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz” ATV ekranlarında (salı günleri saat 20:00’de)yayın hayatına başarılı bir giriş yaptı. Senaryosunu, başarılı senaristler Raci Şaşmaz  ve Bahadır Üstüner’in kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini (”Kadri’nin Götürdüğü Yere Git” güldürü dizisinin yönetmeni) Onur Tan üstleniyor. Başrollerde ünlü oyuncular Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır yer alıyor.

Eşkıya
Eşkıya

Hızır Çakırbeyli Hikayesi

Çocuk yaşta yeraltı dünyasına girerek emin adımlarla ilerleyen Hızır Çakırbeyli güçlü ve zengin bir mafya babasıdır. Sevecen, duygusal, cömert, fedakar bir adam olan Çakırbeyli’nin gayri meşru işleri devletin takibindedir. Hedef alınan Hızır Çakırbeyli devlet ve mafya dünyası arasında kalır. Özel hayatında da çalkantılar yaşayan ünlü mafya babasını zor ve çetin günler bekliyordur.

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip ”Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz!” dizisinde Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tuna Orhan, SabinaToziya,  Sinan Demirer, Hakan Karsak gibi deneyimli ve yetenekli oyuncular da performans sergiliyor. Kurtlar Vadisi tadında hikayelerden hoşlanan izleyiciler için farklı bir alternatif olabilecek dizinin senaryosu ve hareketli kurgusu göz dolduruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir