Çifte Saadet

FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Çifte Saadet dizisi, yayınlanan bölümü ile izleyenlerine keyifli ve eğlenceli anlar yaşattı. Başrollerde Fikret Kuşkan’ nın yer aldığı projede Dolunay Soysert ve Şebnem Bozoklu başrolleri paylaşan diğer oyunculardır. Pastel Film yapımcılığında çekilen dizi, hem komediyi hem hüznü bir arada yaşatan Fox TV dizilerinin içinde kendine sağlam bir yer edinecek gibi görünüyor.

çifte saadet
çifte saadet

Çifte Saadet Dizisinin Konusu

2003 yılında başlayan dizinin konusu mutlu bir ailenin İstanbul’ la yerleşerek bir hayat kurma telaşı içersindeyken evin hanımı olan Perihan’ ın bir kaza sonucu ortadan kaybolması ile değişir. Yaklaşık 12 yıl boyunca hafızasını yitirmiş olarak bir rehabilitasyon merkezinde kalan Perihan, bir gün bir anda geçmişini hatırlar ve ailesine geri döner.

oyuncu
oyuncu

Fakat yıllar boyunca onun öldüğünü sanan eşi bir başka kadın ile evlenmiş ve ondan bir çocuk daha yapmıştır. Perihan’ın üç çocuğu ise artık büyümüşlerdir. Perihan eski hayatına özlemle geri dönerken hiçbir teknolojik gelişmeden de haberdar değildir. Ayrıca yeni eş Hülya ile de neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir