Erkek Giyiminde Doğru Kombineler

Erkek modası canlanarak bayan modasına rakip olmaya başladı. Erkek giyiminde püf noktalar bilindiği zaman doğru giyinmeyi de yaparsınız. Renklerin doğru seçimi, kıyafetlerin bedene uyması son derece önemli. Sezonda ilk dikkatleri çeken erkek kıyafetlerinin renklerinin canlanmış olması.

erkek kıyafetleri
erkek kıyafetleri

Erkek Kıyafetlerinde Yanlış Uygulamalar

Erkekler özellikle takım elbiselerini bir beden büyük alırlar. Bu yanlış bir uygulama. Bedene oturmalıdır. Takım elbise altına ise kesinlikle beyaz çorap giyilmez. Beyaz çorap sadece spor kıyafetleri ile uyu sağlar. Takım elbise giyerken dikkat edeceğiniz diğer nokta ise kravat boyunuzu kısa ya da aşırı uzu şekilde bağlamayın.

çocuk kıyafetleri
çocuk kıyafetleri

Renkli kıyafetleri seviyor olsanız da tüm kıyafetleri renkli yapmanız da doğru değil. Kıyafet altına seçeceğiniz ayakkabı da çok önemlidir. Spor kıyafetleri özellikle sokak modasında tercih etmeniz uygun olur.

Gideceğiniz yere uygun doğru kıyafet ile şıklığınız göz dolduracak. Bol ve düşük kot pantolonları ise aşırı kilolu kişilerin giymesi önerilmez. Pantolonlarınız uygun renklerde gömlek seçimi de şık olmanıza yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir